• Home Slideshow Header 1

    Welcome to

    DJ Roy Nomden

    Your favorite party animal


    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  • Home Slideshow Header 2

    Every time it's

    Show time

    Check my agenda below!

  • Door de jaren heen is Dj Roy een allround DJ geworden die alle stijlen aankan. Op dit moment gaat zijn voorkeur uit naar lekkere dansbare muziek. "Het mooiste van DJ zijn is om te zien hoe mensen dansen en fun hebben door de muziek die je draait". Momenteel draait hij onder andere in de Drie Gezusters te Groningen en Café Dommering te Winschoten. Maar ook pakt hij diverse festivals mee waaronder het TT Festival in assen en Ciao Bella in Winschoten. Tevens is hij ook te boeken voor andere feesten en evenementen.

Agenda

  • Drie Gezusters Groningen
    Festival

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 19 January 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Festival

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 26 January 2018 23:00
  • Café Dommering
    Festival

    Café Dommering

    Saturday 27 January 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Café

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 2 February 2018 23:00
  • Café Dommering
    Café

    Café Dommering

    Saturday 3 February 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Café

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 9 February 2018 23:00
  • Café Dommering
    Café

    Café Dommering

    Saturday 10 February 2018 23:00
  • Monday 12 February 2018 23:00
  • uk-badge-warning

    Ubbo Emmius Winschoten (Gala)

    Friday 16 February 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Café

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 16 February 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Café

    Drie Gezusters Groningen

    Saturday 17 February 2018 23:00
  • Drie Gezusters Groningen
    Café

    Drie Gezusters Groningen

    Friday 23 February 2018 23:00
  • Café Dommering
    Café

    Café Dommering

    Saturday 24 February 2018 23:00

Get in touch

Locatie

Winschoten, Nederland

Get the party started!

Book me now!